Profil de ingeborga28

ingeborga28CitationUMS

ingeborga28

Membre depuis 168 jours

Date de naissance : 25/07/90
Groupe sanguin :
Fréquence codec : 1128.33
Nombre de messages postés : 0
Commentaire :
Kiedy skręciła za kraj i zobaczyła EJ w mundurze, serce podskoczyło jej do gardła. Pierwsza myśl, która przypadła jej do głowy, była okropna w rezultatach dla Jakuba.
(rewelacyjne przypisy)
EJ spędził ostatnio wielu czasu na badaniu. Pomimo najlepszych starań, by przekonać samego siebie, musiał zostać Diana uwielbiająca seks na telefon samą, jeśli tylko zaczął spośród nią mówić, stwierdził, że nie może pochwalić jej nie widząc. Dyskusje telefoniczne dały mu rozpoznać, że cokolwiek brakuje w jego występowaniu. Postanowił to zmienić, skupiając się, by zaprosić Izabella używająca sex przez telefon na lunch. Jeszcze nie był niezależny, czy mógłby utrzymać związek z kimkolwiek, kto nie był Sarą, ale wiedział, że powinien przynajmniej spróbować.

EJ obserwował, jak osobę Celina dzwoniąca seks telefon blednie. Uświadomił sobie, że myślała, ponieważ istniał w mundurze, że rzecz było nie tak. Pospiesznie złagodził jej strach. Po prostu jadę i pomyślałem, że przestanę i posyłam cię na lunch.

Twarz Vanessa lubiąca seks telefon już się rozjaśniła. Położyła rękę na jej sercu z pomocą. EJ podążył wzrokiem za dłonią, oraz oni usadowili się na wysokości dekoltu, który opisała w jej dopasowanej czerwonej koszulce z dekoltem w szpic. Rychło przeniósł wzrok z powrotem na jej renoma i obdarzył ją dostępnym uśmiechem.

Wystraszyłeś mnie na chwilę, Cutter.
(zobacz tu)

Recherche

Espace membre

=>Inscription<=

Interactif

Site : 7 visiteurs
Forum : 1 visiteur

- 108331 membres -

Dernier inscrit :
Dwainkz 1224.65